Křemelina (Diatomic Earth)

DIATOMICKÁ ZEM – KŘEMELINA
Křemelina je přírodním prostředkem, který vznikl z malých zkamenělých vodních rostlin. Jde o přirozeně se vyskytující křemičitou usazeninu složenou z mikroskopických schránek jednobuněčných řas zvaných diatomy – rozsivky.

– vyživuje tělo organickým rostlinným křemíkem – základním stavebním kamenem, jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu
– odstraňuje z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry, prvoky, pesticidy, endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů
– vyživuje vlasy, nehty, pokožku, kosti, vazy, klouby
– pomáhá čistit tenké a tlusté střevo a zbavuje střeva hlenů a plísní
– odstraňuje větší parazity žijící v trávicím ústrojí
– detoxikuje organismus
– zvyšuje odolnost imunitního systému člověka

Indikace:
osteoporóza, ztráta váhy, zuby, dásně, energie, bolesti hlavy, infekce močových cest, syndrom dráždivého tračníku, zdraví tlustého střeva – čistí střevo a udržuje ho zdravé, prevence polypů, rakoviny, vředů, detoxikace tlustého střeva

Příjem křemíku prostřednictvím KŘEMELINY může pomoci v mnoha směrech:

– pomáhá snížit vysoký krevní tlak
– pomáhá upravit cholesterol – většinou je hlášeno snížení o 40-60 bodů po pouhých 2 týdnech užívání křemeliny
– pomáhá zmírňovat pocity bolesti kloubů – osteoporóza je příznakem procesu stárnutí. Jak se vápník v našem tělesném systému vyčerpává, tak se naše kosti stávají křehkými a slabými. Užívání čistého vápníku jako doplňku stravy nelze vyléčit nebo zastavit toto ohrožující a ochromující onemocnění, protože tělo nemůže asimilovat a využít vápník bez přítomnosti oxidu křemičitého.

Vnitřně užívaná KŘEMELINA působí na organismus 3 způsoby:

1. Absorbuje – přitahuje a absorbuje bakterie, houby, E-coli, těžké kovy a další toxiny, které jsou chyceny a vyplaveny ven z těla.
2. Čistí – křemelina je velmi tvrdá, při průchodu trávicím traktem čistí tenké i tlusté střevo.
3. Vyživuje – obsahuje 15 přirozeně se vyskytujících minerálů, které pomáhají podporovat zdravější vlasy, pokožku a nehty.

Složení:
3% hořčíku
33% křemíku
19% vápníku
5% sodíku
2% železa
stopové prvky – titan, bor, mangan, měď, zircon

Dávkování: 1 polévková lžíce denně minimálně 60 dnů

Návod na použití: prášek rozmíchejte ve vodě, džusu, jogurtu nebo koktejlu. Prášek se nerozpustí, proto tekutinu několikrát promíchejte, abyste zabránili usazování. Je bez zápachu a bez chuti. Nepoužívat v teplé vodě a nevdechovat.